Obserwatorzy

2 sierpnia 2013

Kolory lata

Lato przyniosło nam kilka świeżych kolorów. Do najmocniejszych trendów kolorystycznych będą należały mięta, biel, soczysta pomarańcza, mocna cytryna oraz czarno-białe pasy. Każdy z tych odcieni w inny sposób podkreśli wasze stylizacje. Dowiedzcie się które kolory będą modne i zdecydujcie się na odcień, który najbardziej pasuje do waszego stylu.
Z myślą o was zrobiłem dwie stylizacje w starplazie. Jedna dla NSS, druga dla SS.
Beret - Bonjour Bizou - 42 sm
Shirt - Orginal Future - 82 sm
Szorty - Basic - 38 sm
Okulary - Orginal Future - 38 sm
Buty - Pretty n love - 40 sm
Razem:  240 sm
Okulary - Bonjour Bizou - 6 sd
Top - Riviera - 11 sd
Szorty - Bonjour Bizou - 11 sd
Buty - Hot Buys - 13 sd

No to lecimy dalej...
Emilio Pucci i Narciso Rodriguez.
Wydawać by się mogło, że mężczyźni nie znają się na modzie kobiecej. Przykład tych dwóch Panów jest dowodem na to, że nie należy wierzyć w stereotypy. Kto jak nie mężczyzna potrafi stworzyć bardzo kobiecą i seksowną kolekcję oczywiście dla kobiet.
Nie wiem czy znajdziemy jakiekolwiek połączenie między ich wiosenno - letnimi kolekcjami. Pucci stworzył niebanalne kreacje obfite we wzory i kolory, natomiast Rodriguez postawił na prostotę ale i elegancję.
W dziełach Rodrigueza możemy zauważyć połączenie co najwyżej dwóch kolorów. Materiały są rzadko zdobione. Nie zmienia to jednak faktu, że sukienki są bardzo kobiece. Narciso Rodriguez wiedział jak idealnie podkreślić kobiece atuty (sukienki od pasa w dół są bardzo obcisłe). 

Emilio Pucci to zdecydowanie przeciwieństwo Rodrigueza. Niezwykłe projekty, wzory, kolory, to dla niego codzienność. Naprawdę darzę go ogromnym szacunkiem, stworzył kreacje "wpadające" w oko, a przy tym niezwykle piękne i kobiece. Aż chciałoby się je mieć w swojej szafie;)  Myślę, że każda z was chciałaby czasem założyć na siebie coś oryginalnego, a najlepszy wybór byłby właśnie spośród jego kolekcji.

Podoba wam się?
Skomentujcie!

2 komentarze:

  1. ciekawy post

    coolEwa321

    OdpowiedzUsuń
  2. Podoba mi się post. Włożyłeś w niego wiele wysiłku (zapewne :), ale nie podobają mi się stylizacje :c Nie założyłabym beretu w lato ;P


    zuzia023

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. :* Nie zapomnij podpisać się nickiem ze Stardoll! :)