Obserwatorzy

30 czerwca 2013

Hot or not #1

Cześć, cieszę się ilością zgłoszeń do hot or not.Co tydzień będę oceniała 5 osób i zrobię kolejkę. To wy zadecydujecie kto wygra prezent od zaczarowanej i reklamę w pasku bocznym.Ja także ocenię uczestniczki.W dzisiejszym hot or not zobaczymy: Ollaaaaaa, Kiri..., dareczek7, Rose4400 i zuzia023. Zapraszam do lektury.Osoby, które biorą udział w Hot or Not nie mogą na siebie głosować!

Ollaaaaaa
Stylizacja ładna, dobrze dobrana kolorystycznie, w moim stylu.Ładne połączenie bluzki i futerka, co daje to ciekawy efekt.Nie mam się do czego przyczepić, daję HOT.


Kiri...

Stylizacja poprawna,jak w poprzednim przypadku dobrze dobrane kolory.Muszę przyczepić się do dodatków, które według mnie nie pasują.Dostałabyś NOT, ale dlatego, że masz ładną twarz i całą resztę dostajesz HOT.

dareczek7

Stylizacja nie w moim stylu,lecz ładna.Połączenie tych butów nie było najlepszym pomysłem.Reszta jest jak najbardziej na tak. Dodatki bardzo dobrze dobrane.Dostajesz HOT/NOT.
Rose4400Twoja stylizacja nie urzekła mnie.Jest po prostu nudna i przereklamowana, choć pierwsze skrzypce gra tu kolor różowy.W twojej stylizacji jedynie podoba mi się bluzka i wianek.A reszta jest do kitu.Daję NOT.


zuzia023

Powiem tak prosta i ładna.Nic dodać nic ująć.Dostajesz HOT.
5 komentarzy:

 1. Zgadzam się z opiniami ;D Dziękuję za dobrą ocenę ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Głosuję na Ollaaaaaa :) Bardzo mi się podoba twoja stylizacja :)

  Smerfetka4321

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za HOT :D

  zuzia023

  OdpowiedzUsuń
 4. glosuje na Ole

  coolEwa321

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. :* Nie zapomnij podpisać się nickiem ze Stardoll! :)