Obserwatorzy

21 czerwca 2013

21.06 - NCG i CG

Dziś NCG została Cohen_Girl:
Na stardoll jest od 2006 i ma 57 level. Dedukuje, że musiała mieć długą przerwę w graniu, skoro po tak długim okresie czasu ma zaledwie 57 level. Jej apartament jest ładny, ale nie wszystkie pokoje są skończone. Można też znaleźć u niej parę naprawdę starych Hot Buys'ów.

CG została SEVDASENA:

Pochodzi z Turcji i ma 50 level. Na stardoll jest od 2008r. Moim zdaniem jej strój nie zasługuje na jakieś wyróżnienie. Poza tym kto widział tak małego owczarka niemieckiego?!

Dziś miejsca od 1-5 w konkursie Covergirl są chyba jakimś żartem. Tylko miejsce 3 i ewentualnie 5 da się przeboleć. Czasem zastanawiam się czy Covergirl nadal ma sens.....

A co wy o tym sądzicie? Waszym zdaniem zasługują na to miano? Zapraszam do komentowania! Najciekawszy komentarz nagrodzę! (ale musicie obserwować bloga).

~Mexa98

4 komentarze:

 1. Żadna z nich nie zasłużyła. Ncg ma naprawdę niski poziom.. Ja jestem na stardoll od niecałego roku, a mam 46 lvl. Jej stylizacja mi się nie podoba, jest niedopracowana i po prostu zwykła. Nie wiem jaki jest jej apartament, ale wierzę Ci na słowo. Cg ma ładną twarz i to jedyna zaleta tej Doll. Stylizacja jest bardzo prosta i nic do siebie nie pasuje. Na pewno nigdy bym się tak nie ubrała.
  Nie wiem od czego zależało wybieranie Cg i Ncg dwa, trzy lata temu i czy też wygrały osoby takie jak dzisiaj, ale uważam, że każda osoba, gdy głosuje na kogoś, powinna to robić świadomie i szczerze, a nie głosować na kogoś, bo zaspamował im KG..
  zuzia023

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się z zuzią jak można mieć 54level grając 7lat ja mam 32 a gram nie cały rok

  coolEwa321

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. :* Nie zapomnij podpisać się nickiem ze Stardoll! :)