Obserwatorzy

17 marca 2013

Co to ma być ?!

Czy chcesz mi się z czegoś wytłumaczyć .. ?
Tylko nie mów, że zaciął Ci się komputer ....
Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi, to to są komentarze (tzw. spam). Do jednego wpisu piszesz 23 takie same komentarze. Pytam się co to ma być agatas99 ?! Chcesz żeby zaspamować Ci tak profil na Stardoll ?


8 komentarzy:

 1. To przez ten moj głupi interenet klikam wpublikuj komentarz i nic znowu klikam i nic a potem wychodzi kilkadziesiac komentarzy czasami po 2 trzy a czasami cale multum. Teraz byli u mnie ludzie od neta i mam nadzieję, że internet będzie już lepiej działam.

  OdpowiedzUsuń
 2. I bardzo przepraszam, że mieszkam przy parku, a mój net nie chce mi chodzić ;(. Za kare mogę nie być komentatorem ani tygodnia, ani miesiąca. Jak oczywiście chcesz. Naprawdę przepraszam. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy.

  OdpowiedzUsuń
 3. A i dodam jeszcze jedno. Myślisz, że bym specjalnie dawała tyle komentarzy i to takich samych, żeby wyjść na idiotkę dla jakiś głupich kilku sm ? Dotego pragne zauważyć, że te komentarze są w tym samym czasie ! Życze powodzenia komuś kto by wysłał kilkadziesiąt komentarzy w jednym czasie. To po prostu wina internetu, który już został na szczęście naprawiony.

  OdpowiedzUsuń
 4. został naprawiony?!w poprzednim komentarzu tego samego dnia napisałaś że jutro przyjdą ludzie od neta, trochę to nielogiczne, a poza tym to mogłabyś napisać jeden komentarz, a nie trzy, oczywiście nie to, że nie wierzę, ale rozumiesz jak to dziwnie brzmi...

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepraszam, że rozpisałam się, aż w trzech komentarzach, bo wam, aż tak to przeszkadza, więc napisze, krótko. Napisałam, że mam naprawionego już neta, dla ścisłości, może nie chodzi jakoś szybko, ale lepiej niż dotychczas. Postanowiłam już nie komentować żadnego posta na tym blogu, żeby się przez przypadek historia nie powtórzyła. Mam prośbę do adminki, żeby ile się da, albo ile chce moich komentarzy usunęła, albo po prostu nie brała mnie pod uwagę w wyborze komentatora miesiąca i tp. Pousuwałam komentarze, ale zawsze zostaje napis. Możecie mi wierzyć czy nie, ale na prawdę to było przez neta i znam takie osoby, które mają podobne problemy, ale to ich przeszłość ich sprawa. Oczywiście przepraszam za czwarty komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 7. Weż nie przesadzaj patrzyłam dalej i nie ty jedna tak robisz widziałam jeszcze 1 osobę ale nie będę wyróżniać jeśli masz taki problem z kompem to nie bież udział w takich konkursach z resztą komu się w 1 poście 1 tekst kopiuje po 20 razy?? nie przesadzaj cienka wymówka.. JEŚLI W COŚ GRAMY TO FAIR!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. :* Nie zapomnij podpisać się nickiem ze Stardoll! :)