Obserwatorzy

19 lutego 2013

Hey ;) Mam same dobre wiadomości :) - wchodzę do starplazy, a tam, w moich ulubionych sklepach : Killah, PPQ, Riviera, Original Future, Windows On The World, Decades, Voile, It Girls, Fallen Angels i w Pretty n' love jest przecena -50% nawet na HB! Ucieszyłam się bardzo, bo wczoraj doładowałam sobie SS i miałam na co wydawać! ;) Mało tego, pamiętacie jak pisałam o likwidacjach? Większość ciuszków z likwidacji wróciła! Nigdy nie byłam tak szczęśliwa, sądzę, że przecena może pojawić się jeszcze w sklepie Bonjour Bizou, Rio i Evil Panda bądź Miss Sixty, ponieważ są to powszechnie lubiane sklepy. Przygotowałam również 2 stylizacje z przecenionymi ubraniami.

Stylizacja 23.

Stylizacja jest bardzo elegancka, w stylu 'biznes women'. Świetnie prezentuje się tu biała bluzka z kołnierzykiem za jedynie 25sm, to bardzo mało... Taka prosta, niczego sobie koszula powinna gościć w każdej szafie, tym bardziej, że kołnierzyki są 'na topie'. Praktycznie to sama bluzka, szczerze wygląda beznadziejnie, ale z marynarką prezentuje się genialnie. A propo marynarki, jest ona bardzo oryginalna, dzięki  kokardzie, co dodaje uroku i dziewczęcości. Co tu jeszcze dużo mówić - dodałam rurki i dobrane kolorystycznie do marynarki buty, tak oto powstała stylizacja ;)


CENY:

koszula - IT GIRLS - 'White Blouse' - 25sm
marynarka - IT GIRLS - 'Blushed Rose Jacket' - 4sd
spodnie - KILLAH - 'Thunder Trousers' - 6sd
buty - KILLAH - 'Ulma Shoes' - 6sd
cena łączna - 25sm i 16sd.

Stylizacja 24.

Tym razem postawiłam na klasyczną, czarną spódnicę. Znalazłam świetne ubranka i stworzyłam stylizacje wyłącznie za sm. Stylizacje rozjaśnia biały top, białe buty i przeźroczysta narzutka. Nie mam nic więcej do opisywania, bo mimo pozorów jest to bardzo prosta i skromna stylizacja.

CENY:

narzutka - VOILE - 'Pastel Shrug' - 39sm
top - PRETTY N' LOVE - 'Button Up Lace Top' - 34sm
pasek - IT GIRLS - 'High Waist Belt' - 5sm
spódnica - IT GIRLS - 'Skirt' - 20sm
rajstopy - VOILE - 'Voile pantyhose' - 15sm
buty - WINDOWS ON THE WORLD - 'White Ballet Platforms' - 35sm
cena łączna - 148sm

Cieszycie się z wyprzedaży? Korzystacie? A stylizacje? Podobają się? Please Coment! ;) & pozdrawiam ;) - wwwera27

2 komentarze:

  1. obydwie stylizacje są powalające co prawda stylizacji za sd nie kupię ba mnie nie stać lecz za sm może się skuszę *.*

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każdy komentarz. :* Nie zapomnij podpisać się nickiem ze Stardoll! :)